Forum

Aby pisać na forum musisz posiadać konto w naszym serwisie.

icon
Avatar
Rafał
Postów: 2
Ponieważ dyskusja w komentarzach może być niewygodna to postanowiłem założyć wątek na forum. Na stronie Gminy nie widzę narzędzia do prowadzenia rozmów z mieszkańcami zatem jeśli powstaną jakieś konstruktywne wnioski lub padną ciekawe pytania poprosimy Redakcję Kuriera o ich przekazanie Urzędowi Gminy.
[Ostatnio edytowany przez Rafał, 13.11.2012 07:50]
13.11.2012 07:42
Avatar
Rafał
Postów: 2
Wprawdzie rozmowa z samym sobą jest pewnie jakimś niepokojącym objawem ale tylko dla porządku wkleję swój komentarz do artykułu.
Czy można otrzymane od gminy worki wymienić rodzajami? W sensie, ze skoro zadeklaruję posiadanie kompostownika to worki na odpady biodegradowalne zamieniam na te na plastik? Podobnie z makulaturą/tektura na podpałkę, papier z farba drukarską odwożę do skupu/ czy z metalem? Teraz pakuję plastik do tych na metal i mam nadzieję, że w sortowni się pokapują:)
13.11.2012 07:49
Avatar
MordumX
Postów: 1
Co prawda temat już dawno nie komentowany ale pozwolę sobie napisać, że każdorazowa próba przemycenia jakichkolwiek innych odpadów niż opisanych na workach, jest w sortowni monitorowana. Już w tym momencie jest odstawiona spora ilość worków źle posortowanych tj: (jedzenie, szmaty, styropian np, w worku z napisem plastik) które za pomocą naklejek identyfikacyjnych wrócą do właścicieli celem wyjaśnienia takiego postępowania.
09.08.2013 20:27
icon